Першасная прафсаюзная арганізацыя Віцебскага даччынага унітарнага камунальнага вытворчага прадпрыемства кацельных і цеплавых сетак "ВПКиТС"

Беларускага прафесійнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці

і камунальна-бытавых прадпрыемстваў.

старшыня - Судакова Людміла Васільеўна

tel.63-92-21

час прыёму: серада 15.00 - 17.00, чацвер 15.00 - 17.00

па электроннай пошце: provkom.vpkitc@tut.by

Склад прафсаюзнага камітэта

FI.

пасаду

Судакова Людміла Васільеўна

старшыня прафкама

(інжынер)

Малашчанка Ігар Язэпавіч

намеснік старшыні

(Майстар HE-2)

Рябушко Леанід Пятровіч

член прафкама, казначэй

(інжынер)

Вараб'ёў Аляксей Сяргеевіч

член прафкама

(начальнік РСУ)

Абраменка Віктар Васільевіч

член прафкама

(інструктар-метадыст па фізкультурнай і спартыўна-масавай рабоце)

Дарафеева Аляксандра Аляксандраўна

член прафкама

( час. канцылярыі)

Камінскі Аляксандр Аляксеевіч

член прафкама

(бос EC)

Крывенка Андрэй Мікалаевіч

член прафкама

(ЁН-Працоўны і 3)

Бадулин Аляксандр Сяргеевіч

член прафкама

(ЁН-Рабочы і 1)

Круман Юрый Уладзіміравіч

член прафкама

(працоўны ГЦ)

Войтешонок Алена Генадзьеўна

член прафкама

(спецыяліст па працы з моладдзю)

рэвізійная камісія

FI.

пасаду

Hanevskaya Валянцін Стэфанаў

старшыня

Максіменка Генадзь Яўгенавіч

член камісіі

Якімава Галіна Андрэеўна

член камісіі

Камісіі прафсаюзнага камітэта

Камісія па кантролю за выкананнем заканадаўства аб працы,

па ахове сям'і, мацярынства і дзяцінства

старшыня камісіі: Судакова Людміла Васільеўна (старшыня прафкама)

члены камісіі: Цярэшчанка Сяргей Тарасавіч (начальнік бот)
Камінскі Аляксандр Аляксеевіч (бос EC)

Грамадская камісія па ахове працы

старшыня камісіі: Крывенка Андрэй Мікалаевіч (ЁН-Працоўны і 3)

члены камісіі: Дзям'янаў Анатоль Цімафеевіч (ЁН-Працоўны і 2)
Круман Юрый Уладзіміравіч (працоўны ГЦ)

Камісія па культурна-масавай,
фізкультурна-аздараўленчай працы і па працы з моладдзю

старшыня камісіі: Дарафеева Аляксандра Аляксандраўна (зав.канцелярии)

члены камісіі: Абраменка Віктар Васільевіч ( інструктар-метадыст)

вытворчая камісія, па занятасці, працы і

заработнай плаце

старшыня камісіі: Малашчанка Ігар Язэпавіч (Майстар HE-2)

члены камісіі: Вараб'ёў Аляксей Сяргеевіч (начальнік РСУ)

члены камісіі: Бадулин Аляксандр Сяргеевіч (HE-1)

члены камісіі: Войтешонок Алена Генадзьеўна (спец.по працы з моладдзю)

Арганізацыйная камісіі па працы прафкама

старшыня камісіі: Судакова Людміла Васільеўна (старшыня прафкама)

члены камісіі: Рябушко Леанід Пятровіч (інжынер)
Дарафеева А.А. час. канцылярыі