Першасная прафсаюзная арганізацыя Віцебскага даччынага унітарнага камунальнага вытворчага прадпрыемства кацельных і цеплавых сетак "ВПКиТС"

Беларускага прафесійнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці

і камунальна-бытавых прадпрыемстваў.

старшыня - Судакова Людміла Васільеўна

tel.63-92-21

час прыёму: серада 15.00 - 17.00, чацвер 15.00 - 17.00

па электроннай пошце: provkom.vpkitc@tut.by

Склад прафсаюзнага камітэта

FI.

пасаду

Судакова Людміла Васільеўна

старшыня прафкама

(інжынер)

Камінскі Аляксандр Аляксеевіч

намеснік старшыні

(бос EC)

Рябушко Леанід Пятровіч

член прафкама, казначэй

(інжынер)

Вараб'ёў Аляксей Сяргеевіч

член прафкама

(начальнік РСУ)

Абраменка Віктар Васільевіч

член прафкама

(інструктар-метадыст па фізкультурнай і спартыўна-масавай рабоце)

Дарафеева Аляксандра Аляксандраўна

член прафкама

( час. канцылярыі)

Белавусаў Васіль Георгіевіч

член прафкама

(бос EC)

Крывенка Андрэй Мікалаевіч

член прафкама

(ЁН-Працоўны і 3)

Калеснікава Людміла Аляксандраўна

член прафкама

(час. лазняй №4)

Махлаева Людміла Пятроўна

член прафкама

(kontrolёr кантрольнай кропкі)

Баранаў Аляксандр Уладзіміравіч

член прафкама

(Майстар HE-2)

Савлевич Сяргей Мікалаевіч

член прафкама

(дыспетчар транспартнага цэха)

рэвізійная камісія

FI.

пасаду

Максіменка Генадзь Яўгенавіч

старшыня

Hanevskaya Валянцін Стэфанаў

член камісіі

Кавин Антон Пятровіч

член камісіі

Камісіі прафсаюзнага камітэта

Камісія па кантролю за выкананнем заканадаўства аб працы,

па ахове сям'і, мацярынства і дзяцінства

старшыня камісіі: Судакова Людміла Васільеўна (старшыня прафкама)

члены камісіі: Калеснікава Людміла Аляксандраўна (час. лазняй)
Камінскі Аляксандр Аляксеевіч (бос EC)

Грамадская камісія па ахове працы

старшыня камісіі: Крывенка Андрэй Мікалаевіч (ЁН-Працоўны і 3)

члены камісіі: Дзям'янаў Анатоль Цімафеевіч (ЁН-Працоўны і 2)
Круман Юрый Уладзіміравіч (працоўны ГЦ)

Камісія па культурна-масавай,
фізкультурна-аздараўленчай працы і па працы з моладдзю

старшыня камісіі: Дарафеева Аляксандра Аляксандраўна (зав.канцелярией)

члены камісіі: Абраменка Віктар Васільевіч ( інструктар-метадыст), Савлевич Сяргей Мікалаевіч (дыспетчару TC)

вытворчая камісія, па занятасці, працы і

заработнай плаце

старшыня камісіі: Вараб'ёў Аляксей Сяргеевіч (начальнік РСУ)

члены камісіі: Баранаў Аляксандр Уладзіміравіч (Майстар HE-2)

члены камісіі: Белавусаў Васіль Георгіевіч (nachalinik ТНК ЁН-1)

Арганізацыйная камісіі па працы прафкама

старшыня камісіі: Судакова Людміла Васільеўна (старшыня прафкама)

члены камісіі: Рябушко Леанід Пятровіч (інжынер), Махлаева Людміла Пятроўна (kontrolёr кантрольнай кропкі)